Webcam
Eesti keelesIn englishSuomeksiПо-русски
Search
07.11.2013 00:00:00
Talv tuleb Detsembris
05.11.2013 00:00:00
Lumeseiklused Otepääl
01.11.2013 00:00:00
Telli lumetakso Safarihotellist Murakas
01.11.2013 00:00:00
Trummijämm!
Homepage / Winter / Külaliste raamat

KÜLALISTE RAAMAT

Siit leiad arvamusi ja kommentaare, kaebusi ja ettepanekuid meie rohketelt klientidelt. Kui oled kordki meid külastanud, ootame ka sinu mõtteid. Muidugi ei mahu kõik arvamused siia ära aga huvitavamad ja kriitilisemad kindlasti. Sõna võib saada ka kõrvaltvaataja.

Kui soovid omi mõtteid avaldada, ära häbene, aitame sul neid formuleerida ja soovi korral võid ka anonüümseks jääda.

SIRJE 29 - Ma algul nii hirmasalt kartsin aga kui kõik ära räägiti, sain aru et siin õpiks küll igaüks jetiga sõitma ja isegi ujumisoskust ei ole vaja. Muidugi on ka omad ohud aga see ju asja põnevaks teebki ja nõuanded mida siis antakse on tõesti vajalikud. Soovitan sõbrannadele ka.

ARDO 34 - Mitteprofina leian, et esktreemsport talvel peaks valja nagema just selline, nagu ta on seda Paabu juures. Adrenaliinitase veres touseb megalt.
Igal juhul olen teenusega rahul!

Ardo Reinsalu
CHS Estonia

GRUPP TUDENGEID - Üliõpilastele on kallivõitu kui üksi minna, aga kuulasime head nõuannet ja läksime terve kambaga. Kulud olid kõigest 240.-EEK näo peale ja pulli sai kogu raha eest. Ootame suve.

ENDEL 48 - Kõik hakkas väikesest jetisõidust, mille peale ka omale jeti ostsin, siis tulid mootorsaanid, ATV-d, surf ja sukeldumine - see kõik oli nii haarav, et ruttu ka need mänguasjad hankisin. Nüüd olen seiklusnarkomaan ja ootan haiglaselt iga vaba momenti et seiklema minna. Elu on muutunud huvitavaks. Kuna stiimulid on tugevad, pühendun ka tööle põhjalikumalt - tean, mille nimel pingutan. Juba vean kogu firmat nädalalõppudele kaasa. Öeldakse, et kulukad lõbud aga kui raban kõvasti tööd teha, võin endale ka midagi erilist lubada - olen selle ära teeninud ja ei kahetse.
Selleks me ju elame, et elust rõõmu tunda.

NOORED SOOMEST – Tervehdys. Olimme lauantaina 06.02 mäenlaskun ohessa puolentunnin peltokelkka-ajelulla. Hyvä ajatus ja toteutus tehdä itsenäisesti ajettava "rata" varsinkin lyhyttä after ski kelkkailua varten. Sporttikelkat olivat erittäin hyvässä kunnossa ja palvelu pelasi hyvin. Erityiskiitoksen haluan välittää TYTTÄRELLESI, hänen "ammattimaisesti" ja hymyssä suin tarjoamaa palvelua en ole Suomessa koskaan saanut. Tänä vuonna aika ei aikataulujen vuoksi riittänyt pidempään kelkkailuun, mutta ehkä ensi talvena lyhyt safari ja tyttäresi kovasti mainostama kelkkakrossirata........
Viime kesänä teimme lyhyen vierailun Hiiumaan "vesivälinevuokraamoonne", katsotaan tulevana kesänä jos vaikka kävisimme vesijettiajelulla.

Mukavaa jatkoa Teille
Juhani Huovila

Lisa arvamus

 

 

 

mikare.net